طراحی سایت
X
 • تاکسی بین شهری
 • تاکسی شهرستان

تاکسی شهرستانتاکسی دربستی بین شهری

جهت مشاهده نرخ کرایه تاکسی بین شهری و شهرستان کلیک نمایید

تاكسي شهرستان و تاکسی بین شهری

رزرو تاکسی دربستی بین شهری و تاکسی شهرستان با چند کلیک ساده

اکنون تاکسی دربستی خود را رزرو نمایید

با چند کلیک ساده درخواست تاکسی بین شهری یا تاکسی دربستی را ثبت نموده ، تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود .

 تاکسی شهرستان

بیشتر درباره انتخاب تاکسی بین شهری بدانید

راننده حرفه ای سفری بی خطر و ایمن را برای مسافران سفرهای بین شهری تضمین خواهد نمود .

هدف ما ارایه یک سفر بین شهری مورد رضایت مسافران گرامی مبوده و تلاش میکنیم سفری بدون تاخیر و سر وقت را از مبدا به مقصد تضمین نماییم .

تمامی رانندگان پس از گذراندن دوره های مربوطه و همچنین دریافت گواهی عدم اعتیاد ، عدم سوء پیشینه ، کارت سلامت رانندگان موفق به دریافت گواهینامه رانندگی حرفه ای شده و متعاقبا دفترچه پلیس راه برای رانندگان صادر خواهد شد ،

ما به چند دلیل استفاده از تاکسی مطمین را برای مسافران محترم توصیه میکنیم، از آنجا که مسیر سفرهای بین شهری و یا فرودگاهی ، مسیری طولانی بوده و آشنایی کامل راننده به مسیرها ، و آمادگی داشتن راننده برای انجام سفرهای بالای 4 ساعت رانندگی ، از نکات بسیار مهمی می باشد تا مسافران محترم نسبت به موارد مورد ذکر توجه و دقت لازم را عنایت داشته باشند

برای سفرهای شهرستان و سرویس های دربستی بین شهری ، مشخصات فردی مسافران جهت صدور بیمه نامه سفر (صورت وضعیت مسافر) دریافت می شود ، طبق این بیمه نامه اطلاعات فردی مسافر و راننده در سامانه سراسری پلیس راه کشور ثبت میگردد .

مسافران محترم می توانند با چند کلیک ساده سفارش تاکسی شهرستان خود را ثبت و پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام دهند، در ابتدا پس از تکمیل نمودن فرم مربوطه شامل مشخصات نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه ، تاریخ و ساعت حرکت و مشخص نمودن مبدا و مقصد سفر ، سفارش خود رو ثبت نموده و با داشتن رمز دوم کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب صورتحساب خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایند و در آخر ، منتظر تماس راننده خود باشند . به همین سادگی می توانید از پشتیبانی 24 ساعته و شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل بهره مند شده و با آرامش کامل منتظر حضور راننده در آدرس مورد نظرتان باشید

 
تاکسی دربستی بین شهری
 
تاکسی شهرستان

 

0%
ترنسفر دربستی
0%
ترنسفر بین شهری
0%
میزان محبوبیت
0%
مشتری مداری

تاکسی شهرستان

با بیانی ساده ما که هستیم و خدمات ما چیست و کجا مستقریم و نحوه ارائه خدماتمان برای مشتریان عزیز چگونه است .

 •  
  ما کی هستیم ؟
  خداوند مهربان را بسیار شاكر هستیم تا فرصتی را فراهم نمود تا با معرفی خدمات مطلوب توسط یک راننده حرفه ای ، سفرهای شهرستان و دربستی بین شهری را برای مسافران گرامی ارائه نموده و آرامش را برای آنها به ارمغان بیاوریم .
 •  
  خدمات ما چیست ؟
  ما سرویس های دربستی بین شهری و سایر شهرستانها را توسط خودروی تویوتا کمری ارائه میدهیم .
 •  
  ما چگونه کار میکنیم ؟
  از آنجایی که انتخاب یک تاکسی مطمین برای سفرهای برون شهری و سایر شهرستانها و نیز انتخاب تاکسی مطمین بسیار حایز اهمیت میباشد و از آنجایی که با این نگرانی و استرس مشتریان کاملا آشنایی داشتیم لذا بر آن شدیم تا با راه اندازی وب سایت یک سرویس مطمین ارائه نماییم .
 •  
  ما کجا مستقر هستیم ؟
  ما با توجه به درخواست مشتری در محل آدرس مبدا حضور پیدا کرده و با ارایه سرویس مناسب و خدمات به موقع رضایت و اعتماد بیشتر مشتریان را جلب نماییم .

آنچه که باید دانست :

 • آشنایی کامل راننده به مسیر و عوامل احتمالی موثر در تاخیر و همچنین تجربه کامل رانندگان تاکسی بین شهری و تاکسی بین شهری سفر شما را تضمین خواهند نمود .

صفحات پر بازدید سایت :

 • >>  درخواست تاکسی
 • >>  تاکسی شهرستان
 • >>  مشتریان ما
 • >> تاکسی دربستی
 • >>  تماس با ما

  نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال

logo-samandehi

 

ارتباط با ما